Otevírací doba


Najdete nás na mapy.cz

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

V sobotu, 8. 6. 2013, se v Lomnici nad Popelkou konal první ročník Pivních slavností Svijanské nápojky. Sobotní ráno ukázalo azurovou oblohu bez jediného mráčku. Ovšem, jak už to tak bývá, při začátku akce se nebe zatáhlo a při produkci dechové hudby TÁBORANKA začalo pršet. Přítomným návštěvníkům ovšem déšť nevadil, jednak proto, že seděli pod slunečníky, jež déšť zadržely a jednak proto, že měli deštníky, které si s sebou zkušeně vzali.

Poté se počasí umoudřilo a obloha už neukázala jediný mrak. Díky tomu přitáhlo vystoupení skupin NARUBY BAND a REALITA ROCK nevídané množství návštěvníků, kteří by křepčili až do pozdního rána. Akce se ale konala v rodinnné zástavbě, a tak bylo nutno dodržet noční klid.

Věříme, že tento první ročník nezůstane posledním a své návštěvníky si najde i příští rok.

Tým Svijanské nápojky děkuje všem okolním sousedům za shovívavost, dobrovolníkům za pomoc a návštěvníkům za jejich ukázněnost.

 

Fotečky 


Pokud máte nějakou hezkou fotku (fotky) z akce, neváhejte a pošlete nám ji na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , rádi ji zařadíme do fotogalerie. Zasláním fotografie udělujete Svijanské nápojce s.r.o. souhlas ke zveřejnění Vašeho fota na webu http://www.svijanskanapojka.cz. Děkujeme.

PS: To samé platí o videjkách, máte-li nějaké, např. na YouTube, Vimeo, Dailymotion, Metacafe, MySpace, Flickr Video, Blip.tv, TwitVid, yFrog, SoundCloud, nebo jinde, pošlete nám odkaz, vložíme videjko sem.

bwd  Obrázek 1/81  fwd

 

Videjka

 

Táboranka

{youtube}http://www.youtube.com/watch?v=CphekD5DljE{/youtube}

 

Naruby Band a Realita Rock

{youtube}http://www.youtube.com/watch?v=CFvLkBSmuDo{/youtube} 

 

Realita Rock sestřih

{youtube}http://www.youtube.com/watch?v=S8ub01vePgg{/youtube}

 

Pití tupláku

{youtube}http://www.youtube.com/watch?v=ZAyuM_TaZlw{/youtube} 

  

Novinka v nabídce

Možnost zakoupení chladících zařízení značky LINDR za výhodnější ceny než od výrobce !!

Zavolejte nám

Info

V naší prodejně můžete pohodlně zaplatit bezhotovostní bezkontaktní kartou

Platební karty

Podkrkonošská uzenina Bělá

Svijanská nápojka doporučuje uzeninu z Bělé